Życzenia na święta – w święta nieodzownym elementem jest składanie oraz rozsyłanie życzeń świątecznych, właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was nasze propozycje życzeń na święta, a oto one. Życzenia Bożonarodzeniowe poważne – nie zawsze życzenia muszą być zabawne, w niektórych sytuacjach nie wskazane jest wysyłanie śmiesznych życzeń, np. do osób starszych czy przełożonych, w takich momentach najlepszą formą są życzenia Bożonarodzeniowe poważne.

Życzenia bożonarodzeniowe

Z całego serca życzę Ci ciepłych, rodzinnych Świąt, w czasie których zdecydowanie ważniejsza będzie prawdziwie dobra atmosfera, aniżeli dopięte na ostatni guzik porządki czy przygotowanie świątecznych potraw. Nowy Rok natomiast niech będzie dla Ciebie czasem zupełnie nowego otwarcia. Ściskam serdecznie!

Mnóstwa życzeń, których Ci życzę, tak od ręki nie wyliczę,
więc podaję pierwsze z kraju, by Ci się żyło jak w Raju.
By w Wigilię u rodzinki wszyscy mieli fajne minki.
A przy stole wśród gości był pakiet zdrowia i miłości,
i u wszystkich był tak mocny, by nowy rok był owocny.
Wszystkiego najlepszego!

Życzenia świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę ciepłej, rodzinnej atmosfery, sympatycznych spotkań w gronie rodzinnym, radości ze wspólnie spędzanego czasu. Na Nowy Rok życzę wszelkiej pomyślności i realizacji marzeń, zarówno tych maluteńkich, jak i tych większych oraz zdrowia, które niech wszystkim dopisuje.

Uważaj na ości w karpiu i igły na choince. Nie udław się kapustą i nie zakrztuś barszczem. Obyś w sylwestra szalał do woli, a nowy rok przeżył jak jedną wielką niekończącą się imprezę. Zdobądź tym razem najwyższy szczyt, sięgnij jak najdalej, wznieś się ponad wszystko i krzycz jak wariat ze szczęścia.

Życzenia na boże narodzenie

Niech ten niezwykły czas jakim są święta Bożego Narodzenia będzie wyjątkowym okresem dla całej Twojej rodziny – życzę Wam świąt spędzonym w kochającym się gronie, pysznych potraw na stole, wiele uśmiechu i dobrej zabawy oraz wspólnego kolędowania. Również wejście w Nowy Rok niech będzie wyjątkowym wydarzeniem. Wszystkiego dobrego w 2022 roku!

Niech potraw będzie dwanaście, niech choinka stoi prosto, niech Mikołaj się nie spóźnia, a prezentów niech nie trzeba będzie oddawać. Oby ten sylwester znów zaskoczył Cię ilością alkoholu. Tańcz do rana, opij wszystko co trzeba i krzycz głośno z radości. Niech nowy rok przyniesie jeszcze więcej szalonych imprez i zwariowanych chwil.

Życzenia bożonarodzeniowe 2021

Pysznego karpia,
mnóstwo prezentów,
wesołej roztańczonej i rozświetlonej choinki.
A także przy okazji
Szczęśliwego Nowego Roku
I niesamowicie szampańskiego Sylwestra

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy 2022 Rok niósł ze sobą szczęście oraz pomyślność.

Niech radość, która towarzyszy świętom Bożego Narodzenia nie opuszcza Cię przez cały Nowy Rok, nawet jeśli nie zawsze wszystko ułoży się po Twojej myśli!

Życzenia świąteczne 2021

Świat radosnych
zmartwień malutkich
prezentów masę za wielką kasę
SYLWESTRA wystrzałowego
a roku nowego
jeszcze lepszego

Gdy przeminą radośnie święta Bożego Narodzenia,
gdy w ostatnią noc tego roku zegar wybije dwunastą,
zapal mały zimny ogień,
stanę przy Tobie i w jego iskrach
powiem Ci to, czego Ci życzę.

Świąteczne życzenia

Z okazji świąt Bożego Narodzenia składam
najserdeczniejsze życzenia, świąt radosnych,
spędzonych w gronie rodzinnym,
tanecznego Sylwestra oraz Szczęśliwego Nowego Roku

Świąt spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze,
Szampańskiej zabawy w Sylwestra oraz
Szczęśliwego Nowego Roku!

Smacznego karpia,
mnóstwo prezentów,
wesołej roztańczonej i rozświetlonej choinki.
A także przy okazji
Szczęśliwego Nowego Roku
I niesamowicie szampańskiego Sylwestra

Krótkie życzenia świąteczne

Życzę Ci, aby święta były czasem spędzonym w rodzinnym gronie, pełnym ciepła i miłości oraz by Nowy Rok przyniósł jak najwięcej szczęśliwych chwil.

 

Święta to czas radości i miłości, dlatego życzę Ci, byś spędził je z najbliższymi Ci osobami oraz by w nadchodzącym Nowym Roku nie zabrakło szczęśliwych chwil.

Niech te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą czasem spędzonym w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Niech wleją w Wasze serca dużo miłości i spokoju oraz dadzą siłę do przeżywania kolejnych pięknych dni. Niech sylwester będzie pełen radości i dobrej zabawy, a nadchodzący nowy rok przyniesie spełnienie wszystkich marzeń.

Życzenia świąteczne boże narodzenie

Niech ten wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia przyniesie Ci dużo odpoczynku i radości wynikającej ze spędzania tego wyjątkowego czasu w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Niech przy wigilijnym stole dla nikogo nie zabraknie miejsca i niech będzie w nim przestrzeń dla miłości i szczerego uśmiechu. Oby ten sylwester był czasem szalonej zabawy a nowy rok przyniósł same dobre chwile.

Niech nadchodzące święta będą czasem radości, miłości i odpoczynku. Oby przy wigilijnym stole królowały tylko dobre emocje, a wszystkie smutki i żale niech idą w zapomnienie. Niech sylwester przyniesie udaną, szaloną zabawę, a nowy rok niech obfituje w dni pełne szczęścia, zadowolenia i samych magicznych chwil.

Z okazji tych pięknych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia, zechciej przyjąć moje najszczersze życzenia. Niech na wigilijnym stole nie zabraknie nie tylko dwunastu potraw, ale także miejsca dla zbłąkanego wędrowca. Niech sylwester będzie czasem mądrego spoglądania na to co za nami, a nowy rok niech przyniesie dużo siły do dalszego kroczenia przez życie.

Życzenia na święta bożego narodzenia

Wspólnego kolęd śpiewania,
Pysznych potraw zajadania
Pod choinką prezentów wielu –
Tego Ci życzę przyjacielu!
Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Nie jestem poetą, lecz dla Ciebie rymuję
Niech Ci w Wigilię wszystko smakuje
I barszcz i karp i uszka z grzybami
Niech inni goście nie jedzą ich sami!
Wesołych świąt i pomyślności w Nowy Rok życzy

W dzień Bożego Narodzenia
Niech na stole będzie mnóstwo pyszności do zjedzenia
A pod choinką prezentów wiele – tego życzą Ci przyjaciele – udanego świętowania i wejścia w Nowy Rok życzą

Piękne życzenia bożonarodzeniowe

Niech zastawiony suto stół nie poleci w dół
Niech potrawy Ci smakują i żołądka nie popsują
A wejście w Nowy Rok, który jest o krok
Będzie udane i niezapomniane.

Niech ta Gwiazdka Betlejemska,
która wschodzi tuż po zmroku,
da Wam szczęście i pomyślność
w nadchodzącym Nowym Roku.

Świąt wypełnionych radością i miłością,
Niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego wszelkie plany oraz marzenia,
Pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.
Życzy…

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia wniosą do Waszego domu wiele szczęścia, miłości i spełnienia, a nadchodzący Nowy Rok niech obfituje w dni pełne podniosłej, dobrej energii. Niech spełnią się Wasze najskrytsze marzenia oraz zrealizują noworoczne cele i postanowienia. Dużo ciepła na ten rodzinny, pełen miłości czas.