Życzenia sylwestrowe na każdą okazję dostępne u nas na stronie. Dostępne na stronie życzenia nadają się na każdą okazję, czy to urodziny, święta bądź ślub znajdziesz mnóstwo ciekawych i oryginalnych życzeń. Odwiedź naszą stronę i przekonaj się jak bogatą bazę życzeń posiadamy u siebie. Znajdziesz tutaj między innymi życzenia urodzinowe, życzenia na święta czy też życzenia na imieniny, z pewnością jedna z kategorii będzie tą, której potrzebujesz właśnie teraz. Sprawdź na naszej stronie.Każdy zna sytuację, kiedy trzeba złożyć życzenia, a standardowe „wszystkiego najlepszego” nie wydaje się ciekawe. Można jednak zaskoczyć solenizanta ciekawymi życzeniami, których nauczyć się można na stronie.
Jest to darmowy serwis z życzeniami na różne okazje – urodziny, imieniny, rocznice, walentynki, a także święta wielkanocne i Bożego Narodzenia. Dzięki zgromadzeniu ich w jednym miejscu otrzymujemy całkiem spory wybór zarówno życzeń w formie wierszowanej, jak również napisanych prozą.

Życzenia sylwestrowe

Sylwester to magiczna noc pełna radości i szalonej zabawy. Życzę Ci, żeby była taka także dla Ciebie. Śmiej się dziś głośno i raduj się z każdego dnia przeżytego właśnie roku. Niech w nadchodzącym Nowym Roku nie opuszcza Cię dobry nastrój, a uśmiech nigdy nie znika z Twojej twarzy. Wszystkiego dobrego i dużo pogody ducha.

Na sylwestra gra orkiestra dla ciebie,
ja ci życzę dużo błysku na niebie.

W Sylwestra pijmy za zdrowie facetów,
którzy nas zdobyli,
kolesi, którzy nas stracili,
debili, którzy nas rzucili
i farciarzy, którzy nas poznają…

Sylwester dziś ochoczo do nas zawitał.
Wszystkich ciepło przytulił i szczerze powitał.
Wypijmy więc toast i tańczmy wesoło,
Niech będzie radości i zabawy wkoło.
Niech nowy rok odważnie w życie wchodzi
I niech się nam wszystkim w tym roku powodzi.
Niech będzie miłości i szczęścia wiele.
Oby wokół byli tylko przyjaciele.

Życzenia na sylwestra

W ten piękny wieczór sylwestrowy,
Życzę Ci byś był szczęśliwy i zawsze zdrowy.
Oby marzenia spełniały się bez liku.
Oby dużo było darów w Twym życiowym koszyku.

W tę piękną noc sylwestrową, życzę z serca całego,
Miłości, szczęścia, radości i śmiechu wesołego.
Niech Ci każdy dzień jak jasna gwiazda świeci
A z nieba pieniądze i moc ciepła leci.
Niech przyjaciół wieniec Cię zawsze otacza.
A miłość i przyjaźń silnie osacza.
Przyjmij życzenia ode mnie na ten nowy rok
I niech wódka dziś wchodzi niczym babci sok.

Aby ten Sylwester był niezapomniany
Byś nie musiał szukać pocieszenia u mamy
Aby kobiet w Twoim życiu było wiele
Tego Ci życzą najwierniejsi przyjaciele!

Życzenia sylwestrowe 2022

Sylwester już ma nas w garści. Pora więc ubierać ładne ciuszki i wyciągać zza pazuchy dobre wino. Niech leje się dziś strumieniami, tak jak wszystkie dobre chwile nadchodzącego nowego roku. Śmiej się dziś bardzo głośno, szalej bez końca i krzycz głośno z radości. Wszystkiego najlepszego w nowym roku i spełnienia najskrytszych marzeń.

Niech ten sylwester obfituje w same radosne chwile o i przyniesie Ci dużo szczęścia i radości. Baw się dziś długo, tańcz do białego rana i nie żałuj gardła na śpiewy i okrzyki radości.

Udanej, szampańskiej zabawy w tę wyjątkową, sylwestrową noc. Niech radosne przeżywanie tego jedynego w roku momentu będzie symbolem pewnego wkroczenia w nadchodzący nowy rok. Oby wraz z nim w życie wstąpiła wyjątkowa, odżywcza energia, która przyniesie spełnienie najskrytszych marzeń i realizację zamierzonych celów.

Udanej zabawy sylwestrowej w doborowym gronie przyjaciół i rodziny oraz wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku. Niech będzie obfity, łaskawy i rozwijający.

Sylwestrowe życzenia

Przesyłamy sylwestrowe pozdrowienia wraz z toastem w Waszą stronę. Oby ten nowy rok przyniósł Wam spełnienie najskrytszych marzeń, dużo spokoju, radości i szczęścia. Niech wleje w Wasze serca mnóstwo miłości i niech to uczucie z potężną mocą promieniuje na cały otaczający Was świat. Wszystkiego dobrego w nowym roku!

Obyś tę sylwestrową noc spędził w przemiłym gronie, świętując odejście tego co stare i nadejście nowego. Niech ten nadchodzący Nowy Rok będzie wypełniony dniami pełnymi miłości, radości, spokoju, zdrowia, przyjaźni i zrozumienia. Ciesz się szczerze, kochaj bezwarunkowo, spełniaj swoje marzenia, realizuj zamierzenia.

W tę piękną, sylwestrową, jedyną w roku noc,
Czas pożegnać stary rok i wysłać życzeń moc.
Niech Nowy Rok ze szczęściem i miłością przychodzi,
Niech wszystkim się szczęści, wiedzie i powodzi.

W tę przepiękną sylwestrową noc dobrze jest spojrzeć z zadumą i zrozumieniem na stary rok, który właśnie mija. Wznieś toast za wszystkie piękne momenty, które w tym czasie przeżyłeś. Oby nadchodzący Nowy Rok był równie obfitujący w to wszystko co piękne, dobre, szczęśliwe, pełne miłości, radości i zrozumienia.

Życzenia na sylwestra 2022

Udanej sylwestrowej zabawy w gronie rodziny oraz przyjaciół. Wiele śmiechu, tańców i szaleństwa do białego rana. Powitaj Nowy Rok z taką radością, z jaką witasz wkraczające w Twoje życie szczęście, radość, miłość i spełnienie. Oby wszystkie Twoje noworoczne postanowienia szybko się zrealizowały przynosząc wiele satysfakcji i zadowolenia z siebie.

Sylwester to wyjątkowy, magiczny czas. Obyś w tym szczególnym momencie poczuł, że moja miłość jest z Tobą. Niech wszystkie smutki i kłopoty minionego roku odejdą wraz z nim. Oby nowy nadchodzący rok przyniósł nam miłość, zrozumienie i wiele szczęśliwych, wspólnych chwil. Niech spełniają się nasze marzenia.

Sylwester to nie tylko huczna, szalona zabawa do rana. To także czas zadumy i refleksji nad tym, co minęło. Niech przyniesie on dużo nauki, doświadczenia oraz wdzięczności za to, co już za nami. Oby nadchodzący Nowy Rok obdarzył samymi dobrymi chwilami, pełnymi radości, miłości, akceptacji oraz zrozumienia.

Sylwester już zagląda nam do okien. Każdy koniec jest początkiem czegoś zupełnie nowego. Oby ten nadchodzący Nowy Rok przyniósł realizację wszystkich zamierzeń, spełnienie najskrytszych marzeń oraz dużo samospełnienia. Niech każdy nadchodzący dzień będzie niekończącym się pasmem chwil radości i szczęścia.

Sylwester życzenia

W tę wyjątkową, sylwestrową noc składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wielkiej pomyślności. Niech ten nadchodzący Nowy Rok będzie pełen indywidualnych sukcesów, przyniesie dużo radosnego, życiowego doświadczenia i wypełni każdy nowy dzień energią miłości, pokoju i zrozumienia. Szczęśliwego Nowego Roku.

Dziś Sylwester. Niezwykła noc w roku, pełna szaleństwa i radości. Żegnamy dziś stary i witamy nowy rok, a wraz z nim wszystkie piękne dni, pełne radosnej nauki, wnikliwych doświadczeń, mądrych rozmów i cennych przygód. Oby obfitował on w szczęście, radość, miłość oraz dawał dużo przestrzeni do spełniania najskrytszych marzeń.

Sylwester dzisiaj będzie udany,
Więc dalej, ruszać, idziemy w tany!
Niech stary rok zabierze z sobą wszystko co złe,
Niech przemieni smutki, problemy i złości w znikającą mgłę.
Dużo szczęścia i miłości w nadchodzącym Nowym Roku,
Oby było w nim tyle spełnienia i radości, co w arbuzie soku!
Udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku

Życzenia sylwester

Niech w Sylwestra zabawa będzie przednia, aby tak się stało:
Pij śmiało, jedz niemało, śmiej się do rozpuku i kręć się na brzuchu! Niech wejście w Nowy Rok będzie niezapomniane!

Każdy czka na Sylwestra, bo to jedyny dzień w roku, kiedy można bezkarnie: pić mnóstwo szampana, krzyczeć do samego rana i śpiewać na balkonie – wykorzystaj ten czas! Szczęścia w Nowym Roku życzy

Kolejny Sylwester lecz życzenia te same:
Byś w przyszłym roku zbudował zamek,
byś miał sto koni i sto samochodów,
byś nigdy do płaczu nie miał powodów,
byś w końcu był tym – kim zawsze marzyłeś,
w zgodzie z sumieniem, i układów zawiłych.

W ten sylwestrowy czas zadumy spoglądamy z sentymentem na to wszystko, co zdarzyło się w minionym roku. Patrzymy też z wiarą i nadzieją na to wszystko, co wnosi w nasze życie nadchodzący Nowy Rok. Ja życzę Ci by przyniósł on spokój, wyciszenie i wiele bezwarunkowej, dojrzałej miłości, która góry potrafi przenosić.